Настановчий інструктаж щодо навчальної практики студентів 2-го курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

24 грудня 2021 року відбувся настановчий інструктаж перед виходом на навчальну практику  студентів 2 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа». З вітальним словом виступила заступник директора з навчально-виробничої роботи  Марта Ярославівна Чупровська, яка ознайомила студентів із наказом щодо організації та проведення практики та базами практики.

Керівник практики від коледжу, Макисим’юк Наталія Миколаївна  ознайомила студентів з методичними рекомендаціями та програмою навчальної практики, а також ознайомила студентів з документами, які повинні бути сформовані та подані на захисті. Також був проведений вступний інструктаж з техніки безпеки та цільовий інструктаж з безпеки життєдіяльності в умовах карантину.