Зустріч студентів 4 курсу з викладачами кафедри готельно-ресторанної та курортної справи Факультету туризму

9 грудня відбулась онлайн-зустріч  студентів IV курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа»  Івано-Франківського фахового коледжу з викладачами Кафедри готельно-ресторанної та курортної справи Факультету туризму  Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Клапчук В.М. – завідувач Кафедри готельно-ресторанної та курортної справи та викладачі Лояк Л.М., Новосьолов О.В. розповіли важливу інформацію щодо умов вступу та навчання у 2022 н.р., а також щодо можливостей  закордонного стажування. Крім того, викладачі відповіли на ряд запитань студентів. Зустріч була цікавою та інформаційною. Дуже добре, що випускники коледжу зможуть продовжити своє навчання на Факультеті туризму та отримати повну вищу освіту за обраною ними спеціальністю.