Літературний вечір до Міжнародного дня рідної мови

Сніжана Михайлівна Николюк та Галина Михайлівна Гавучак – викладачки української мови, разом зі студентами спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» взяли участь в літературному вечорі, присвяченому Міжнародному дню рідної мови, який відбувся в ШелтерВерховина.

Спеціальний гість літературного вечора – ЛАРИСА БРАТЕШКО-ІГНАТОВА представила свою збірку поезій “Стан душі” та поділилася своєю любов’ю до рідної землі, рідного краю та рідного слова. Назва збірки говорить сама за себе, адже душа Лариси Миколаївни настільки багата й багатогранна, що вона захоплює навіть найбайдужішого читача і додає сили та віри у хороше.

Студенти й викладачі коледжу не тільки цікаво поспілкувалися з авторкою, послухали й самі почитали поезію, а також почули з перших вуст цікаві історії написання віршів, які увійшли до збірки. Вкінці кожен бажаючий придбав собі книгу, а Лариса Миколаївна охоче підписала її на пам’ять.